Löydät Aattelan näytteenottomenetelmää käyttävien yritysten yhteystiedot alta.

Etelä-Suomi

Vakatuuli Oy, Espoo

Juha Tuuli

02970 Espoo

Puh: 045 1480844

juha@vakatuuli.fi

www.vakatuuli.fi

Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oy, Helsinki

Vesa Toiviainen

00760 Helsinki

Puh: +358 40 7509832

info@tehopuhdistus.fi

www.tehopuhdistus.fi

Serviz Oy, Helsinki

Jarno Hovi

Pakilantie 17

00630 Helsinki

Puh: 040 7322472

jarno.hovi@kunnontarkastus.com

kunnontarkastus.fi

Homeeton Oy, Kotka

Karjanlantie 10-12

48600 Kotka

Puh: +358 44 705 0926

asiakaspalvelu@homeeton.com

homeeton.com

Rakentajain Insinööritoimisto Oy, Nummela

Jukka Stick

Tuusantie 3

03100 Nummela

Puh: 0400 642 629 tai 09 225 2300

jukka.stick@rit.fi

www.rit.fi

VARA Palvelut Oy, Vantaa

Teijo Niinimäki

Vapaalantie 8A

01650 Vantaa

Puh: 044 3087375

teijo.niinimaki@varapalvelut.fi

vasapalvelut.fi

TPI Control Oy, Vantaa

Karin Paavilainen

Juurakkotie 5 A

01510 Vantaa

Puh: 0400 403460

karin.paavilainen@tpi.fi

tpi.fi

Länsi-Suomi

Pohjanmaan Ilmastointihuolto Oy, Kokkola

Janne Penttilä

Raiviontie 8

67700 Kokkola

Puh: 040 5213756

janne.penttila@pmih.fi

janne.penttila@nuohoojat.fi

www.pmih.fi

Ilmastointi-ja nuohouspalvelu Miettunen Oy, Markkula

Teppo Miettunen

85320 Markkula

Puh: 0400 914183

teppo.miettunen@miettunen.com

www.miettunen.com

Sisäilmatutkimus A E Virtanen, Nokia

Arto Virtanen

37200 Siuro Nokia

Puh: +358 50 5403365

sisailmatutkimus@aevirtanen.fi

www.aevirtanen.fi

TPI Control Oy, Pirkkala

Karin Paavilainen

Myllyhaantie 2

33960 Pirkkala

Puh: 0400 403460

karin.paavilainen@tpi.fi

tpi.fi

Suomen Laatuilma Oy, Päntäne

Kari Hakamaa

61980 PÄNTÄNE

Puh: 040 1769733

kari.hakamaa@tervekoti.fi

www.suomenlaatuilma.fi

Vahinko Werker Oy, Tampere

Kai Tamminen

33710 Tampere

Puh: 040 532770

kai.tamminen@werker.fi

werker.fi

KLV-palvelu Oy, Turku

 

Markku Laine

Köydenpunojankatu 14

20100 Turku

Puh: 050 4334342

markku@klvpalvelu.fi

www.klvpalvelu.fi

Oy Insinööritoimisto ReCon, Vaasa

Markku Varsanpää

Vaasanpuistikko 18 4 krs

65100 VAASA

Puh: 050 3007570

markku.varsanpaa@recon.fi

www.recon.fi

Pirkanmaan Nuohouspalvelu Oy, Ylöjärvi

Jyri Sihvo

Vaihtotie 1 B,

33470 YLÖJÄRVI

Puh: 0500 640164

noki@luukku.com

www.nuohous.com

Keski-Suomi

Kotikeskus Kodin Onni Oy, Jämsä

Timo Kortesmaa

Hiukkaan kylätie 110

35400 Längelmäki

Puh: 045 8830773

timo.kortesmaa@tyomaavalvonta.fi

tyomaavalvonta.fi

Itä-Suomi

Sospiro Oy, Joensuu

Juha Kinnunen

Kiikarikatu 28

80160 Joensuu

Puh: 0500 577989

Pohjois-Suomi

Meranti Siivouspalvelut Ky, Oulu

Antti Pietilä

Haaransuonkuja 10

90240 Oulu

Puh: 0400 683813

antti.pietila@meranti.fi

A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy, Oulu

Rauno Pakanen

Alasintie 10

90400 OULU

Puh: 050 4680020

rauno.pakanen@ains.fi

www.a-insinoorit.fi

Prodeco Oy Lappi, Rovaniemi

Jarmo Tuomikoski

96100 Rovaniemi

Puh: 050 5555482

jarmo.tuomikoski@prodeco.fi

www.prodeco.fi